Vyhledávání dovolené v Chorvatsku

Ostrov Pag v červenci 2023

Ostrov Pag v červenci 2023

Liberty

1.7. - 8.7.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
14 100 Kč

Rekreace na dovolené v Chorvatsku v letovisku Ostrov Pag, v ubytovacím zařízení Liberty s počtem hvězdiček: 2, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 1. července do soboty 8. července 2023. Doprava s příjezdem na místo za 27 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Liberty, který je aktuálně na prodej online v ceně 14100,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Chorvatsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Ostrov Pag v červenci, léto 2023, pobytové zájezdy, u moře.

Pagus - Ostrov Pag v červenci

Pagus

1.7. - 10.7.2023
All Inclusive
Vlastní doprava

 
 
19 970 Kč

Dovolená Chorvatsko Last Minute 2023 v lokalitě Ostrov Pag, v Pagus, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 10 dní, 9 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 1. červenec 2023 a návratem/příjezdem: pondělí 10. červenec 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 27 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 19970,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Chorvatska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Ostrov Pag v červenci, pobytové zájezdy, u moře. Průměrné hodnocení Pagus je 82 % podle referencí od 43 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Liberty Plaza Hotel - Ostrov Pag v červenci

Liberty Plaza Hotel

1.7. - 11.7.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
27 843 Kč

Liberty Plaza Hotel - informace

Rekreace na luxusní dovolené v Chorvatsku v letovisku Ostrov Pag, Liberty Plaza, v ubytovacím zařízení Liberty Plaza Hotel s počtem hvězdiček: 4, v délce 11 dní, 10 nocí. Termín ubytování je od soboty 1. července do úterý 11. července 2023. Doprava s příjezdem na místo za 27 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Liberty Plaza Hotel, který je aktuálně na prodej online v ceně 27843,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Chorvatsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Ostrov Pag v červenci, léto 2023, pobytové zájezdy, u moře.


Info

Liberty Plaza hotel, ktorý je súčasťou komplexu Liberty Novalja, sa nachádza v južnej časti zátoky Novalja na ostrove Pag, v bezprostrednej blízkosti pláže. Hotel pozostáva z troch samostatných budov – hlavná budova s recepciou a reštauráciou, dve budovy s izbami pre dve až štyri osoby – bývalé depandansy hotela Liberty. Vzdialenosti pláž 15 m centrum 1 km nákupné možnosti 200 m

Ubytovanie

Ubytovanie: dvojlôžkové izby s možnosťou až dvoch prísteliek (rozkladacia pohovka), balkón na parkovú stranu izby s balkónom na morskú stranu (za príplatok) jednolôžkové izby a suity s vírivkou (info v CK) vlastné sociálne zariadenie, sušič na vlasy LCD TV/SAT, telefón, WiFi klimatizácia, minibar a trezor izby prispôsobené pre zdravotne postihnuté osoby Vybavenie hotela: centrálna recepcia, WiFi pripojenie výťah reštaurácia s terasou s výhľadom na more dva vonkajšie bazény priestranná slnečná terasa s ležadlami a slnečníkmi (zdarma) „lounge“ bar, kasíno bar, sushi bar nákupné centrum „Liberty Passage“ – 50 m parkovisko (zdarma)

Stravovanie

polpenzia, raňajky a večere formou bufetových stolov široký výber dezertov, vrátane autentických chutí chorvátskej kuchyne

Pláž

štrková, kamienková s upravenými plochami na slnenie ležadlá na pláži (za poplatok) cocktail bar na pláži známa pláž Zrće je vzdialená cca 3 km od hotela

Šport a zábava

fitness centrum v blízkosti (pre hostí hotela zdarma) neďaleko športové centrum „Cissa“ (2 futbalové ihriská, 4 tenisové kurty, bežecká dráha, malé futbalové ihrisko, vonkajšia telocvičňa), potápačské centrum vodné športy – kanoe, plachtenie, vodné lyžovanie, plážový volejbal prenájom skútrov, člnov, bicyklov v meste

Doprava

individuálna Nástup denne. Minimálna dĺžka pobytu 5 nocí v období od 18.06. do 20.08., inak 3 noci.

Liberty - Ostrov Pag v červenci

Liberty

1.7. - 15.7.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
26 380 Kč

Dovolená Chorvatsko Last Minute 2023 v lokalitě Ostrov Pag, v Liberty, s 2 hvězdičkovým ubytováním, v délce 15 dní (dva týdny), 14 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 1. červenec 2023 a návratem/příjezdem: sobota 15. červenec 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 27 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 26380,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Chorvatska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Ostrov Pag v červenci, pobytové zájezdy, u moře.

Pagus - Ostrov Pag v červenci

Pagus

1.7. - 11.7.2023
All Inclusive
Vlastní doprava

 
 
28 900 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Chorvatsku v letovisku Ostrov Pag, v ubytovacím zařízení Pagus s počtem hvězdiček: 4, v délce 11 dní, 10 nocí. Termín ubytování je od soboty 1. července do úterý 11. července 2023. Doprava s příjezdem na místo za 27 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Pagus, který je aktuálně na prodej online v ceně 28900,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Chorvatsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Ostrov Pag v červenci, léto 2023, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 43 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 82 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Liberty Plaza Hotel - Ostrov Pag v červenci

Liberty Plaza Hotel

1.7. - 9.7.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
22 274 Kč

Dovolená Chorvatsko Last Minute 2023 v lokalitě Ostrov Pag, Liberty Plaza, v Liberty Plaza Hotel, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 9 dní, 8 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 1. červenec 2023 a návratem/příjezdem: neděle 9. červenec 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 27 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 22274,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Chorvatska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Ostrov Pag v červenci, pobytové zájezdy, u moře.

Liberty - Ostrov Pag v červenci

Liberty

1.7. - 6.7.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
9 421 Kč

Rekreace na dovolené v Chorvatsku v letovisku Ostrov Pag, v ubytovacím zařízení Liberty s počtem hvězdiček: 2, v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od soboty 1. července do čtvrtka 6. července 2023. Doprava s příjezdem na místo za 27 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Liberty, který je aktuálně na prodej online v ceně 9421,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Chorvatsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Ostrov Pag v červenci, léto 2023, pobytové zájezdy, u moře.

Pagus - Ostrov Pag v červenci

Pagus

1.7. - 8.7.2023
All Inclusive
Vlastní doprava

 
26 778 Kč
21 690 Kč

Dovolená Chorvatsko Last Minute 2023 v lokalitě Ostrov Pag, v Pagus, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 1. červenec 2023 a návratem/příjezdem: sobota 8. červenec 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 27 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 19 % je nyní aktuálně v ceně 21690,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Chorvatska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Ostrov Pag v červenci, pobytové zájezdy, u moře. Průměrné hodnocení Pagus je 82 % podle referencí od 43 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Pagus - Ostrov Pag v červenci

Pagus

1.7. - 12.7.2023
All Inclusive
Vlastní doprava

 
26 517 Kč
24 396 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Chorvatsku v letovisku Ostrov Pag, v ubytovacím zařízení Pagus s počtem hvězdiček: 4, v délce 12 dní, 11 nocí. Termín ubytování je od soboty 1. července do středy 12. července 2023. Doprava s příjezdem na místo za 27 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Pagus levně se slevou 8 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 24396,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Chorvatsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Ostrov Pag v červenci, léto 2023, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 43 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 82 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Liberty - Ostrov Pag v červenci

Liberty

1.7. - 14.7.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
24 232 Kč

Dovolená Chorvatsko Last Minute 2023 v lokalitě Ostrov Pag, v Liberty, s 2 hvězdičkovým ubytováním, v délce 14 dní (dva týdny), 13 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 1. červenec 2023 a návratem/příjezdem: pátek 14. červenec 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 27 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 24232,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Chorvatska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Ostrov Pag v červenci, pobytové zájezdy.


Zobrazeno 1-10 z celkem 153 nalezených termínů


Na této stránce naleznete: Dovolená Ostrov Pag v červenci 2023. Garance nejnižší ceny. Rezervaci dovolené v letovisku Ostrov Pag v červenci 2023 online. Last Minute a First Minute zájezdy do Chorvatska. Ostrov Pag v červenci 2023.

Ostrov Pag je dlouhý 60 km a vládne zde středomořské podnebí. Hlavní obživou pro zdejší obyvatele byla již od starověku těžba soli, proto zde naleznete rozsáhlé saliny, v nichž se sůl těžila.

Město Pag vzniklo asi 1 km od původní osady, která neposkytovala obyvatelstvu dostatečnou ochranu. Plán města Pag tehdy zhotovil významný sochař a stavitel Juraj Dalmatinec. Na náměstí naleznete kostel Nanebevzetí Panny Marie a také Knížecí palác.
Kategorie: Kvarnerské ostrovy a pobřeží

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Chorvatsku? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Chorvatsku. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Ostrov Pag v červenci 2023 žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Chorvatsku? Vybírejte pobyt v Chorvatsku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Ostrov Pag 2023 nebo Ostrov Pag 2024. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Ostrov Pag 2023 nebo First Minute Ostrov Pag 2024.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Ostrov Pag levně nebo luxusní dovolená Ostrov Pag.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou v Chorvatsku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Ostrov Pag si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Chorvatsku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Chorvatsku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Chorvatsku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Ostrov Pag. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Ostrov Pag. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Ostrov Pag, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Chorvatsku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Chorvatska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Chorvatsku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Ostrov Pag.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Chorvatsku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Chorvatsku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Ostrov Pag za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Chorvatsku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Ostrov Pag.

Zajímá vás jak draho je v Chorvatsku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v Chorvatsku? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny v Chorvatsku.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Chorvatsko-lastminute.cz 2023, všechna práva vyhrazena.