Vyhledávání

Tučepi Last Minute

Bluesun Holiday Village Afrodita - Tučepi Last Minute

Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Surfování, Potápěčské centrum, Fitness, Hotelová restaurace, Kavárna, Půjčovna kol

vzdálenost od centra města: 300 m, vzdálenost od pláže: 50 m.

Bluesun Holiday Village Afrodita

28.7. - 8.8.2021
Snídaně
✈ Praha

 
42 320 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Chorvatsku v letovisku Tučepi, Bluesun Holiday Village Afrodita, v ubytovacím zařízení Bluesun Holiday Village Afrodita s počtem hvězdiček: 4, v délce 12 dní, 11 nocí. Termín ubytování je od středy 28. července do neděle 8. srpna 2021. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem pozítří. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu Bluesun Holiday Village Afrodita levně se slevou 1 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 42320,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Chorvatsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Tučepi Last Minute, léto 2021, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 26 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 92 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Apartmány Zorica - Tučepi Last Minute

Apartmány Zorica

28.7. - 7.8.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
7 431 Kč

Dovolená Chorvatsko Super Last Minute 2021 v lokalitě Tučepi, v Apartmány Zorica, ubytováním, v délce 11 dní, 10 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 28. červenec 2021 a návratem/příjezdem: sobota 7. srpen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo pozítří. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, levně, v ceně 7431,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Chorvatska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Tučepi Last Minute, pobytové zájezdy, u moře.

Apartmány Zorica - Tučepi Last Minute

Apartmány Zorica

28.7. - 5.8.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
5 964 Kč

Rekreace na dovolené v Chorvatsku v letovisku Tučepi, v ubytovacím zařízení Apartmány Zorica , v délce 9 dní, 8 nocí. Termín ubytování je od středy 28. července do čtvrtka 5. srpna 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo pozítří. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu Apartmány Zorica levně se slevou 1 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 5964,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Chorvatsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Tučepi Last Minute, léto 2021, pobytové zájezdy, u moře.

Penzión Villa Vinka - Tučepi Last Minute

Penzión Villa Vinka

28.7. - 4.8.2021
Polopenze
Vlastní doprava

14 014 Kč
10 230 Kč

Dovolená Chorvatsko Super Last Minute 2021 v lokalitě Tučepi, v Penzión Villa Vinka, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 28. červenec 2021 a návratem/příjezdem: středa 4. srpen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo pozítří. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, levně se slevou 27 %, v ceně 10230,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Chorvatska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Tučepi Last Minute, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Penzión Villa Vinka je 86 % podle referencí od 11 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Bluesun Holiday Village Afrodita - Tučepi Last Minute

Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Surfování, Potápěčské centrum, Fitness, Hotelová restaurace, Kavárna, Půjčovna kol

vzdálenost od centra města: 300 m, vzdálenost od pláže: 50 m.

Bluesun Holiday Village Afrodita

29.7. - 3.8.2021
Polopenze
✈ Praha

 
25 423 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Chorvatsku v letovisku Tučepi, Bluesun Holiday Village Afrodita, v ubytovacím zařízení Bluesun Holiday Village Afrodita s počtem hvězdiček: 4, v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 29. července do úterý 3. srpna 2021. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem popozítří. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu Bluesun Holiday Village Afrodita, který je aktuálně na prodej online v ceně 25423,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Chorvatsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Tučepi Last Minute, léto 2021, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 26 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 92 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Laurentum - Tučepi Last Minute

Laurentum

29.7. - 11.8.2021
Snídaně
✈ Praha

 
39 183 Kč

Dovolená Chorvatsko Super Last Minute 2021 v lokalitě Tučepi, v Laurentum, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 14 dní (dva týdny), 13 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 29. červenec 2021 a návratem/příjezdem: středa 11. srpen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem popozítří. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný letní luxusní zájezd aktuálně, levně se slevou 1 %, v ceně 39183,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Chorvatska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Tučepi Last Minute, pobytové zájezdy, u moře.

Bluesun Hotel Neptun - Tučepi Last Minute

Bluesun Hotel Neptun

30.7. - 9.8.2021
All Inclusive
✈ Praha

40 696 Kč
37 847 Kč

Rekreace na dovolené v Chorvatsku v letovisku Tučepi, v ubytovacím zařízení Bluesun Hotel Neptun s počtem hvězdiček: 3, v délce 11 dní, 10 nocí. Termín ubytování je od pátku 30. července do pondělí 9. srpna 2021. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu Bluesun Hotel Neptun levně se slevou 7 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 37847,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Chorvatsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Tučepi Last Minute, léto 2021, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 114 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 90 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Bluesun Holiday Village Afrodita - Tučepi Last Minute

Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Surfování, Potápěčské centrum, Fitness, Hotelová restaurace, Kavárna, Půjčovna kol

vzdálenost od centra města: 300 m, vzdálenost od pláže: 50 m.

Bluesun Holiday Village Afrodita

30.7. - 13.8.2021
Polopenze
✈ Praha

 
55 893 Kč

Dovolená Chorvatsko Super Last Minute 2021 v lokalitě Tučepi, Bluesun Holiday Village Afrodita, v Bluesun Holiday Village Afrodita, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 15 dní (dva týdny), 14 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 30. červenec 2021 a návratem/příjezdem: pátek 13. srpen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 4 dny. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný letní luxusní zájezd aktuálně, levně se slevou 1 %, v ceně 55893,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Chorvatska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Tučepi Last Minute, pobytové zájezdy, u moře. Průměrné hodnocení Bluesun Holiday Village Afrodita je 92 % podle referencí od 26 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Bluesun Hotel Neptun - Tučepi Last Minute

Bluesun Hotel Neptun

30.7. - 10.8.2021
All Inclusive
✈ Praha

44 328 Kč
40 782 Kč

Rekreace na dovolené v Chorvatsku v letovisku Tučepi, v ubytovacím zařízení Bluesun Hotel Neptun s počtem hvězdiček: 3, v délce 12 dní, 11 nocí. Termín ubytování je od pátku 30. července do úterý 10. srpna 2021. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu Bluesun Hotel Neptun levně se slevou 8 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 40782,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Chorvatsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Tučepi Last Minute, léto 2021, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 114 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 90 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Biokovo Apartments - Tučepi Last Minute

Klimatizace, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Lednička, Silnice kolem hotelu

vzdálenost od pláže: 20 m, vzdálenost od centra města: 500 m.

Biokovo Apartments

31.7. - 7.8.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

5 860 Kč
4 981 Kč

Dovolená Chorvatsko Super Last Minute 2021 v lokalitě Tučepi, Biokovo apartments, v Biokovo Apartments, ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 31. červenec 2021 a návratem/příjezdem: sobota 7. srpen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 5 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, levně se slevou 15 %, v ceně 4981,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Chorvatska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Tučepi Last Minute, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Biokovo Apartments je 80 % podle referencí od 29 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Laurentum - Tučepi Last Minute

Laurentum

1.8. - 9.8.2021
Snídaně
Vlastní doprava

 
18 900 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Chorvatsku v letovisku Tučepi, v ubytovacím zařízení Laurentum s počtem hvězdiček: 4, v délce 9 dní, 8 nocí. Termín ubytování je od neděle 1. srpna do pondělí 9. srpna 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 6 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu Laurentum levně se slevou 1 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 18900,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Chorvatsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Tučepi Last Minute, léto 2021, pobytové zájezdy, u moře.

Laurentum - Tučepi Last Minute

Laurentum

1.8. - 10.8.2021
Snídaně
Vlastní doprava

 
21 262 Kč

Dovolená Chorvatsko Super Last Minute 2021 v lokalitě Tučepi, v Laurentum, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 10 dní, 9 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 1. srpen 2021 a návratem/příjezdem: úterý 10. srpen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 6 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný letní luxusní zájezd aktuálně, levně se slevou 1 %, v ceně 21262,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Chorvatska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Tučepi Last Minute, pobytové zájezdy, u moře.


Zobrazeno 1-12 z celkem 449 nalezených zájezdů

Na této stránce naleznete: Tučepi Last Minute 2021.️ Zájezdy s garancí nejlevnější ceny.️ Rezervaci dovolené v letovisku Tučepi v Chorvatsku 2021 online. Last Minute a First Minute zájezdy Chorvatsko. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Tučepi Last Minute.

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Chorvatsku? Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2021/2022 za nejlepší možné ceny online. Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Chorvatsku.

Pokud jste si nevybrali v Chorvatsku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Chorvatsku? Proč si nevybrat pobyt v Chorvatsku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušnou dovolenou podle roku: Tučepi 2021 nebo Tučepi 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Tučepi? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí.

Vybírejte jednoduše dovolenou v Chorvatsku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Tučepi si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Chorvatsku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Chorvatsku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Chorvatsku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Tučepi. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Tučepi. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Tučepi, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Chorvatsku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Chorvatska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Chorvatsku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Tučepi.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Chorvatsku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Chorvatsku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Tučepi za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Chorvatsku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Tučepi.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Chorvatska.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Chorvatsku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Chorvatska se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Chorvatsku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© Chorvatsko-lastminute.cz 2021, všechna práva vyhrazena.