Vyhledávání dovolené v Chorvatsku

Rabac Last Minute

Rabac Last Minute

Valamar Sanfior

2.12. - 4.12.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
2 138 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Chorvatsku v letovisku Rabac, v ubytovacím zařízení Valamar Sanfior s počtem hvězdiček: 4, v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od pátku 2. prosince do neděle 4. prosince 2022. Doprava s příjezdem na místo za 4 dny. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o zimní Super Last Minute zájezd do hotelu Valamar Sanfior levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 2138,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Chorvatsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Rabac Last Minute, zima 2022/2023, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 25 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 92 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Valamar Sanfior - Rabac Last Minute

Valamar Sanfior

7.12. - 9.12.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
1 786 Kč

Dovolená Chorvatsko Last Minute 2022 v lokalitě Rabac, v Valamar Sanfior, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 3 dny, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 7. prosinec 2022 a návratem/příjezdem: pátek 9. prosinec 2022. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 9 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 1786,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Chorvatska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Rabac Last Minute, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Valamar Sanfior je 92 % podle referencí od 25 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Valamar Sanfior - Rabac Last Minute

Valamar Sanfior

21.12. - 29.12.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
7 672 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Chorvatsku v letovisku Rabac, v ubytovacím zařízení Valamar Sanfior s počtem hvězdiček: 4, v délce 9 dní, 8 nocí. Termín ubytování je od středy 21. prosince do čtvrtka 29. prosince 2022. Doprava s příjezdem na místo za 23 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o zimní Last Minute zájezd do hotelu Valamar Sanfior levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 7672,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Chorvatsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Rabac Last Minute, zima 2022/2023, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 25 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 92 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Valamar Sanfior - Rabac Last Minute

Valamar Sanfior

26.12. - 28.12.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
1 786 Kč

Dovolená Chorvatsko Last Minute 2022 v lokalitě Rabac, v Valamar Sanfior, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 3 dny, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 26. prosinec 2022 a návratem/příjezdem: středa 28. prosinec 2022. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 28 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 1786,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Chorvatska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Rabac Last Minute, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Valamar Sanfior je 92 % podle referencí od 25 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Valamar Sanfior - Rabac Last Minute

Valamar Sanfior

5.1. - 7.1.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
3 019 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Chorvatsku v letovisku Rabac, v ubytovacím zařízení Valamar Sanfior s počtem hvězdiček: 4, v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 5. ledna do soboty 7. ledna 2023. Doprava s příjezdem na místo za 38 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o zimní zájezd do hotelu Valamar Sanfior levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 3019,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Chorvatsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Rabac Last Minute, zima 2022/2023, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 25 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 92 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Valamar Sanfior - Rabac Last Minute

Valamar Sanfior

5.1. - 8.1.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
4 528 Kč

Dovolená Chorvatsko 2023 v lokalitě Rabac, v Valamar Sanfior, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 5. leden 2023 a návratem/příjezdem: neděle 8. leden 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 38 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 4528,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Chorvatska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Rabac Last Minute, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Valamar Sanfior je 92 % podle referencí od 25 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Casa Valamar Sanfior - Rabac Last Minute

Casa Valamar Sanfior

7.1. - 14.1.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
9 790 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Chorvatsku v letovisku Rabac, v ubytovacím zařízení Casa Valamar Sanfior s počtem hvězdiček: 4, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 7. ledna do soboty 14. ledna 2023. Doprava s příjezdem na místo za 40 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní zájezd do hotelu Casa Valamar Sanfior, který je aktuálně na prodej online v ceně 9790,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Chorvatsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Rabac Last Minute, zima 2022/2023, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 4 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 92 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Valamar Sanfior - Rabac Last Minute

Valamar Sanfior

9.1. - 11.1.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
3 019 Kč

Dovolená Chorvatsko 2023 v lokalitě Rabac, v Valamar Sanfior, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 3 dny, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 9. leden 2023 a návratem/příjezdem: středa 11. leden 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 42 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 3019,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Chorvatska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Rabac Last Minute, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Valamar Sanfior je 92 % podle referencí od 25 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Casa Valamar Sanfior - Rabac Last Minute

Casa Valamar Sanfior

11.1. - 18.1.2023
Polopenze s nápoji
Vlastní doprava

 
 
10 890 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Chorvatsku v letovisku Rabac, v ubytovacím zařízení Casa Valamar Sanfior s počtem hvězdiček: 4, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od středy 11. ledna do středy 18. ledna 2023. Doprava s příjezdem na místo za 44 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze s nápoji. Jedná se o zimní zájezd do hotelu Casa Valamar Sanfior, který je aktuálně na prodej online v ceně 10890,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Chorvatsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Rabac Last Minute, zima 2022/2023, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 4 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 92 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Casa Valamar Sanfior - Rabac Last Minute

Casa Valamar Sanfior

14.1. - 21.1.2023
Polopenze s nápoji
Vlastní doprava

 
 
10 890 Kč

Dovolená Chorvatsko 2023 v lokalitě Rabac, v Casa Valamar Sanfior, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 14. leden 2023 a návratem/příjezdem: sobota 21. leden 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 47 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze s nápoji. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 10890,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Chorvatska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Rabac Last Minute, pobytové zájezdy, u moře. Průměrné hodnocení Casa Valamar Sanfior je 92 % podle referencí od 4 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.


Zobrazeno 1-10 z celkem 575 nalezených termínů

Na této stránce naleznete: Rabac Last Minute 2022/2023. Garance nejnižší ceny. Rezervaci dovolené v letovisku Rabac v Chorvatsku 2022/2023 online. Last Minute a First Minute zájezdy Chorvatsko. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Rabac Last Minute.

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Chorvatsku? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Chorvatsku. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2022/2023 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Chorvatsku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v Chorvatsku podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou v Chorvatsku jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Rabac 2023, Rabac Invia, Rabac ubytování, atd.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Chorvatska.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Chorvatsku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Chorvatska se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Chorvatsku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Chorvatsko-lastminute.cz 2022, všechna práva vyhrazena.