Vyhledávání

Istrie Last Minute

Park Plava Laguna - Istrie Last Minute

Park Plava Laguna

28.7. - 9.8.2021
Snídaně
Vlastní doprava

49 945 Kč
39 956 Kč

Rekreace na dovolené v Chorvatsku v letovisku Istrie, v ubytovacím zařízení Park Plava Laguna , v délce 13 dní, 12 nocí. Termín ubytování je od středy 28. července do pondělí 9. srpna 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo pozítří. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu Park Plava Laguna levně se slevou 20 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 39956,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Chorvatsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Istrie Last Minute, léto 2021, pobytové zájezdy, u moře.

Park Plava Laguna - Istrie Last Minute

Park Plava Laguna

28.7. - 4.8.2021
Snídaně
Vlastní doprava

29 101 Kč
23 281 Kč

Dovolená Chorvatsko Super Last Minute 2021 v lokalitě Istrie, v Park Plava Laguna, ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 28. červenec 2021 a návratem/příjezdem: středa 4. srpen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo pozítří. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, levně se slevou 20 %, v ceně 23281,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Chorvatska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Istrie Last Minute, pobytové zájezdy, u moře.

Kanegra Apartments - Istrie Last Minute

Kanegra Apartments

28.7. - 2.8.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

3 564 Kč
2 851 Kč

Rekreace na dovolené v Chorvatsku v letovisku Istrie, v ubytovacím zařízení Kanegra Apartments s počtem hvězdiček: 2, v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od středy 28. července do pondělí 2. srpna 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo pozítří. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu Kanegra Apartments levně se slevou 20 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 2851,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Chorvatsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Istrie Last Minute, léto 2021, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 405 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 78 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Naturist Park Koversada Villas - Istrie Last Minute

Naturist Park Koversada Villas

28.7. - 6.8.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
18 065 Kč

Dovolená Chorvatsko Super Last Minute 2021 v lokalitě Istrie, v Naturist Park Koversada Villas, s 2 hvězdičkovým ubytováním, v délce 10 dní, 9 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 28. červenec 2021 a návratem/příjezdem: pátek 6. srpen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo pozítří. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, v ceně 18065,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Chorvatska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Istrie Last Minute, pobytové zájezdy, u moře. Průměrné hodnocení Naturist Park Koversada Villas je 82 % podle referencí od 21 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Apartments Savudrija & Rooms Savudrija - Istrie Last Minute

Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Dětský koutek, Tenis, Volejbal, Surfování, Silnice kolem hotelu, Klidná lokalita, Animační programy, Bar, Hotelová restaurace, Kavárna, Půjčovna kol, Kuchyňský kout

vzdálenost od pláže: 0 m.

Apartments Savudrija & Rooms Savudrija

28.7. - 4.8.2021
Snídaně
Vlastní doprava

 
5 542 Kč

Rekreace na dovolené v Chorvatsku v letovisku Istrie, Apartments Savudrija & Rooms Savudrija, v ubytovacím zařízení Apartments Savudrija & Rooms Savudrija s počtem hvězdiček: 3, v délce 8 dní (týdennní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od středy 28. července do středy 4. srpna 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo pozítří. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu Apartments Savudrija & Rooms Savudrija levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 5542,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Chorvatsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Istrie Last Minute, přímo u moře - přímo u pláže, léto 2021, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 62 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 76 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Park Plaza Belvedere Medulin - Istrie Last Minute

Park Plaza Belvedere Medulin

29.7. - 9.8.2021
Snídaně
Vlastní doprava

 
29 636 Kč

Dovolená Chorvatsko Super Last Minute 2021 v lokalitě Istrie, v Park Plaza Belvedere Medulin, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 12 dní, 11 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 29. červenec 2021 a návratem/příjezdem: pondělí 9. srpen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo popozítří. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný letní luxusní zájezd aktuálně, v ceně 29636,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Chorvatska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Istrie Last Minute, pobytové zájezdy, u moře. Průměrné hodnocení Park Plaza Belvedere Medulin je 92 % podle referencí od 64 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Remisens Premium Hotel Ambasador - Istrie Last Minute

Vnější bazén, Vnitřní bazén

vzdálenost od centra města: 500 m, vzdálenost od pláže: 10 m.

Remisens Premium Hotel Ambasador

29.7. - 9.8.2021
Polopenze
Vlastní doprava

43 616 Kč
42 744 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Chorvatsku v letovisku Istrie, Remisens Premium Hotel Ambasador, v ubytovacím zařízení Remisens Premium Hotel Ambasador s počtem hvězdiček: 5, v délce 12 dní, 11 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 29. července do pondělí 9. srpna 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo popozítří. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu Remisens Premium Hotel Ambasador levně se slevou 2 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 42744,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Chorvatsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Istrie Last Minute, léto 2021, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 4 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 84 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Naturist Park Koversada Villas - Istrie Last Minute

Naturist Park Koversada Villas

29.7. - 5.8.2021
Polopenze
Vlastní doprava

 
18 600 Kč

Dovolená Chorvatsko Super Last Minute 2021 v lokalitě Istrie, v Naturist Park Koversada Villas, s 2 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 29. červenec 2021 a návratem/příjezdem: čtvrtek 5. srpen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo popozítří. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, v ceně 18600,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Chorvatska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Istrie Last Minute, pobytové zájezdy, u moře. Průměrné hodnocení Naturist Park Koversada Villas je 82 % podle referencí od 21 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Villas Rubin - Istrie Last Minute

Villas Rubin

29.7. - 5.8.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
9 250 Kč

Rekreace na dovolené v Chorvatsku v letovisku Istrie, v ubytovacím zařízení Villas Rubin s počtem hvězdiček: 3, v délce 8 dní (týdennní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 29. července do čtvrtka 5. srpna 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo popozítří. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu Villas Rubin levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 9250,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Chorvatsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Istrie Last Minute, léto 2021, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 341 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 84 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Centira - Istrie Last Minute

Klimatizace, Vnitřní bazén, TV, Lednička, Dětské hřiště, Tenis, Volejbal, Animační programy, Kuchyňský kout

vzdálenost od pláže: 150 m, vzdálenost od centra města: 1,5 km.

Centira

29.7. - 6.8.2021
Polopenze
Vlastní doprava

18 484 Kč
16 820 Kč

Dovolená Chorvatsko Super Last Minute 2021 v lokalitě Istrie, Centira, v Centira, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 9 dní, 8 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 29. červenec 2021 a návratem/příjezdem: pátek 6. srpen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo popozítří. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, levně se slevou 9 %, v ceně 16820,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Chorvatska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Istrie Last Minute, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Centira je 90 % podle referencí od 5 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Apartments Savudrija & Rooms Savudrija - Istrie Last Minute

Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Dětský koutek, Tenis, Volejbal, Surfování, Silnice kolem hotelu, Klidná lokalita, Animační programy, Bar, Hotelová restaurace, Kavárna, Půjčovna kol, Kuchyňský kout

vzdálenost od pláže: 0 m.

Apartments Savudrija & Rooms Savudrija

29.7. - 11.8.2021
Polopenze
Vlastní doprava

 
15 470 Kč

Rekreace na dovolené v Chorvatsku v letovisku Istrie, Apartments Savudrija & Rooms Savudrija, v ubytovacím zařízení Apartments Savudrija & Rooms Savudrija s počtem hvězdiček: 3, v délce 14 dní (dvoutýdennní pobyt), 13 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 29. července do středy 11. srpna 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo popozítří. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu Apartments Savudrija & Rooms Savudrija, který je aktuálně na prodej online v ceně 15470,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Chorvatsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Istrie Last Minute, přímo u moře - přímo u pláže, léto 2021, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 62 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 76 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Valamar Diamant Hotel & Residence - Istrie Last Minute

Valamar Diamant Hotel & Residence

30.7. - 10.8.2021
Snídaně
Vlastní doprava

52 830 Kč
42 264 Kč

Dovolená Chorvatsko Super Last Minute 2021 v lokalitě Istrie, v Valamar Diamant Hotel & Residence, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 12 dní, 11 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 30. červenec 2021 a návratem/příjezdem: úterý 10. srpen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 4 dny. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný letní luxusní zájezd aktuálně, levně se slevou 20 %, v ceně 42264,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Chorvatska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Istrie Last Minute, pobytové zájezdy, u moře.


Zobrazeno 1-12 z celkem 1538 nalezených zájezdů

Na této stránce naleznete: Istrie Last Minute 2021.️ Zájezdy s garancí nejlevnější ceny.️ Rezervaci dovolené v letovisku Istrie v Chorvatsku 2021 online. Last Minute a First Minute zájezdy Chorvatsko. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Istrie Last Minute.

Istrie je největším poloostrovem Jadranu, kde mezi mysem Savudrija a mysem Kamenjak naleznete hojně navštěvovaná turistická střediska, jako je například: Rovinj, Poreč a Pula.
Kategorie: Istrijský poloostrov

Rovinj je jedno z nejmalebnějších městeček na Istrii, kterému dominuje barokní katedrála Sveta Eufemia. Městečko Rovinj se svými malebnými zákoutími a křivolakými uličkami působí na návštěvníky velice harmonickým dojmem a jistě nikoho na jeho dovolené v roce 2021 nezklame. V měsíci srpnu pak můžete zavítat na rovinjský veletrh či festival. Rovinj je také známa velmi populárními výlety lodí na okolní ostrovy.
Kategorie: Istrijský poloostrov

Poreč patří mezi nejnavštěvovanější a největší letoviska na západním pobřeží Istrie. Má rozlehlý systém turistických komplexů s velmi dobře vybaveným ubytovacím zařízením. Za hlavní památku Poreče je pokládána Eufrasiova bazilika, která je od roku 1997 zapsána na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO a kterou byste na své dovolené v roce 2021 neměli opomenout navštívit.
Kategorie: Istrijský poloostrov

Pula je největším městem a hospodářským centrem na tomto poloostrově. Naleznete zde mnoho historických památek, přičemž jeho nejvýznamnější je monumentální římský amfiteátr, který se nachází blízko živého obchodního přístavu.
Kategorie: Istrijský poloostrov

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Chorvatsku? Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2021/2022 za nejlepší možné ceny online. Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Chorvatsku.

Pokud jste si nevybrali v Chorvatsku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Chorvatsku? Proč si nevybrat pobyt v Chorvatsku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušnou dovolenou podle roku: Istrie 2021 nebo Istrie 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Istrie? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí.

Vybírejte jednoduše dovolenou v Chorvatsku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Istrie si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Chorvatsku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Chorvatsku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Chorvatsku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Istrie. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Istrie. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Istrie, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Chorvatsku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Chorvatska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Chorvatsku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Istrie.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Chorvatsku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Chorvatsku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Istrie za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Chorvatsku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Istrie.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Chorvatska.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Chorvatsku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Chorvatska se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Chorvatsku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© Chorvatsko-lastminute.cz 2021, všechna práva vyhrazena.