Vyhledávání dovolené v Chorvatsku

Istrie Last Minute

Istrie Last Minute

Apartments Savudrija & Rooms Savudrija

6.6. - 14.6.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
9 872 Kč

Rekreace na dovolené v Chorvatsku v letovisku Istrie, Apartments Savudrija & Rooms Savudrija, v ubytovacím zařízení Apartments Savudrija & Rooms Savudrija s počtem hvězdiček: 3, v délce 9 dní, 8 nocí. Termín ubytování je od úterý 6. června do středy 14. června 2023. Doprava s příjezdem na místo pozítří. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu Apartments Savudrija & Rooms Savudrija, který je aktuálně na prodej online v ceně 9872,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Chorvatsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Istrie dovolená 2023, přímo u moře - přímo u pláže, léto 2023, pobytové zájezdy, u moře. Speciálně nudistická pláž, s krbem, s restaurací. Na základě recenzí od 63 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 76 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Hotel Istra - Istrie Last Minute

Hotel Istra

6.6. - 11.6.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
8 650 Kč

Dovolená Chorvatsko Super Last Minute 2023 v lokalitě Istrie, v resortu Rovinj, Istra Island, v Hotel Istra, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 6. červen 2023 a návratem/příjezdem: neděle 11. červen 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo pozítří. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 8650,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Chorvatska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Istrie Istrie Last Minute, pobytové zájezdy. Speciálně wellness pobyt. Průměrné hodnocení Hotel Istra je 76 % podle referencí od 12 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Centinera - Istrie Last Minute

Centinera

6.6. - 9.6.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
6 804 Kč

Rekreace na dovolené v Chorvatsku v letovisku Istrie, v ubytovacím zařízení Centinera s počtem hvězdiček: 3, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od úterý 6. června do pátku 9. června 2023. Doprava s příjezdem na místo pozítří. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu Centinera levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 6804,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Chorvatsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Istrie dovolená 2023, léto 2023, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 353 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 82 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Naturist Park Koversada Villas & Apartements - Istrie Last Minute

Naturist Park Koversada Villas & Apartements

6.6. - 10.6.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
5 159 Kč

Dovolená Chorvatsko Super Last Minute 2023 v lokalitě Istrie, Naturist Park Koversada Villas & Apartements, v Naturist Park Koversada Villas & Apartements, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 6. červen 2023 a návratem/příjezdem: sobota 10. červen 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo pozítří. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 5159,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Chorvatska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Istrie Istrie Last Minute, pobytové zájezdy. Speciálně s masážemi, s restaurací. Průměrné hodnocení Naturist Park Koversada Villas & Apartements je 82 % podle referencí od 29 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Villas Rubin - Istrie Last Minute

Villas Rubin

7.6. - 17.6.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
11 314 Kč
10 183 Kč

Rekreace na dovolené v Chorvatsku v letovisku Istrie, v ubytovacím zařízení Villas Rubin s počtem hvězdiček: 3, v délce 11 dní, 10 nocí. Termín ubytování je od středy 7. června do soboty 17. června 2023. Doprava s příjezdem na místo popozítří. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu Villas Rubin levně se slevou 10 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 10183,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Chorvatsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Istrie dovolená 2023, léto 2023, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 365 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 86 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Park Plaza Verudela - Istrie Last Minute

Park Plaza Verudela

7.6. - 14.6.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
8 490 Kč

Dovolená Chorvatsko Super Last Minute 2023 v lokalitě Istrie, v Park Plaza Verudela, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 7. červen 2023 a návratem/příjezdem: středa 14. červen 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo popozítří. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 8490,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Chorvatska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Istrie Istrie Last Minute, pobytové zájezdy, u moře. Průměrné hodnocení Park Plaza Verudela je 92 % podle referencí od 11 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Centinera - Istrie Last Minute

Centinera

7.6. - 10.6.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
5 053 Kč

Rekreace na dovolené v Chorvatsku v letovisku Istrie, v ubytovacím zařízení Centinera s počtem hvězdiček: 3, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od středy 7. června do soboty 10. června 2023. Doprava s příjezdem na místo popozítří. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu Centinera levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 5053,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Chorvatsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Istrie dovolená 2023, léto 2023, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 353 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 82 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Apartmány Ivanka - Istrie Last Minute

Apartmány Ivanka

7.6. - 17.6.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
5 271 Kč

Dovolená Chorvatsko Super Last Minute 2023 v lokalitě Istrie, v resortu Poreč, Apartmán Ivanka, v Apartmány Ivanka, ubytováním, v délce 11 dní, 10 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 7. červen 2023 a návratem/příjezdem: sobota 17. červen 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo popozítří. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 5271,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Chorvatska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Istrie Istrie Last Minute, pobytové zájezdy, u moře.

Park Plaza Verudela - Istrie Last Minute

Park Plaza Verudela

7.6. - 10.6.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
3 639 Kč

Rekreace na dovolené v Chorvatsku v letovisku Istrie, v ubytovacím zařízení Park Plaza Verudela s počtem hvězdiček: 3, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od středy 7. června do soboty 10. června 2023. Doprava s příjezdem na místo popozítří. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu Park Plaza Verudela levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 3639,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Chorvatsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Istrie dovolená 2023, léto 2023, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 11 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 92 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Villas Rubin - Istrie Last Minute

Villas Rubin

7.6. - 13.6.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
12 477 Kč

Dovolená Chorvatsko Super Last Minute 2023 v lokalitě Istrie, v Villas Rubin, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 7. červen 2023 a návratem/příjezdem: úterý 13. červen 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo popozítří. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 12477,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Chorvatska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Istrie Istrie Last Minute, pobytové zájezdy, u moře. Průměrné hodnocení Villas Rubin je 86 % podle referencí od 365 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.


Zobrazeno 1-10 z celkem 968 nalezených termínů


Na této stránce naleznete: Istrie Last Minute 2023. Garance nejnižší ceny. Rezervaci dovolené v letovisku Istrie v Chorvatsku 2023 online. Last Minute a First Minute zájezdy Chorvatsko. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Istrie Last Minute.

Istrie je největším poloostrovem Jadranu, kde mezi mysem Savudrija a mysem Kamenjak naleznete hojně navštěvovaná turistická střediska, jako je například: Rovinj, Poreč a Pula.
Kategorie: Istrijský poloostrov

Rovinj je jedno z nejmalebnějších městeček na Istrii, kterému dominuje barokní katedrála Sveta Eufemia. Městečko Rovinj se svými malebnými zákoutími a křivolakými uličkami působí na návštěvníky velice harmonickým dojmem a jistě nikoho na jeho dovolené v roce 2023 nezklame. V měsíci srpnu pak můžete zavítat na rovinjský veletrh či festival. Rovinj je také známa velmi populárními výlety lodí na okolní ostrovy.
Kategorie: Istrijský poloostrov

Poreč patří mezi nejnavštěvovanější a největší letoviska na západním pobřeží Istrie. Má rozlehlý systém turistických komplexů s velmi dobře vybaveným ubytovacím zařízením. Za hlavní památku Poreče je pokládána Eufrasiova bazilika, která je od roku 1997 zapsána na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO a kterou byste na své dovolené v roce 2023 neměli opomenout navštívit.
Kategorie: Istrijský poloostrov

Pula je největším městem a hospodářským centrem na tomto poloostrově. Naleznete zde mnoho historických památek, přičemž jeho nejvýznamnější je monumentální římský amfiteátr, který se nachází blízko živého obchodního přístavu.
Kategorie: Istrijský poloostrov

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Chorvatsku? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Chorvatsku. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Chorvatsku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Chorvatsku? Vybírejte pobyt v Chorvatsku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Istrie 2023 nebo Istrie 2024. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Istrie 2023 nebo First Minute Istrie 2024.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Istrie levně nebo luxusní dovolená Istrie.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou v Chorvatsku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Istrie si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Chorvatsku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Chorvatsku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Chorvatsku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Istrie. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Istrie. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Istrie, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Chorvatsku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Chorvatska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Chorvatsku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Istrie.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Chorvatsku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Chorvatsku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Istrie za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Chorvatsku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Istrie.

Zajímá vás jak draho je v Chorvatsku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v Chorvatsku? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny v Chorvatsku.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Chorvatsko-lastminute.cz 2023, všechna práva vyhrazena.