Vyhledávání dovolené v Chorvatsku

Kemp Baško Polje

Kemp Baško Polje

Kemp Baško Polje 13.6. - 17.6.

13.6. - 17.6.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
6 120 Kč
5 936 Kč

Rekreace na dovolené v Chorvatsku v letovisku Makarská riviéra, v oblasti Makarska, Kemp Baško Polje, v ubytovacím zařízení Kemp Baško Polje , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od úterý 13. června do soboty 17. června 2023. Doprava s příjezdem na místo za 9 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Kemp Baško Polje levně se slevou 3 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 5936,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Chorvatsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Chorvatsko hotel, léto 2023, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 59 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 80 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Proč právě sem

Ubytovací zařízení je zapojeno do projektu chorvatské vlády Safe stay in Coratia, v rámci kterého je pro Vaši bezpečnou dovolenou garantováno dodržování přísných zdravotních a hygienických protokolů a standardů, více informací zde.

Poloha

domky jsou umístěny ve svahu, v kempu Baško Polje, uprostřed piniového lesa, cca 20 minut pohodlné chůze od Bašky Vody.

Vybavení a služby

restaurace, bar na pláži, směnárenské služby, market, WI-FI ZDARMA v kempu, sejf v recepci kempu, parkoviště.

Ubytování

klimatizované domky - typ Standard (24 m2) - dva 2lůžkové pokoje (1 s oddělenými lůžky), denní místnost s možností 1 přistýlky (rozkládací gauč), 1x koupelna. Typ Superior (32 m2) - dva 2lůžkové pokoje (1 s oddělenými lůžky), denní místnost s možností 2 přistýlek (rozkládací gauč) a 2x koupelna. Vždy vybavený kuchyňský kout, sprcha a WC, SAT TV, ložní prádlo, ručníky, terasa se zahradním nábytkem.

Sport a zábava

badminton, stolní tenis, hřiště pro míčové hry.

Stravování

vlastní.

Pláž

přírodní, oblázková, betonová plata cca 500-700 m, vhodná pro děti.

Doplňující informace

poplatky hrazené na místě: pobytová taxa - cca 1,5 EUR/os./den, přihlašovací poplatek cca 2 EUR/os./pobyt, závěrečný úklid 35 EUR/domek/pobyt a povinná vratná kauce - 100 EUR/domek (slouží pro případnou úhradu poškozeného vybavení). Sleva za včasný nákup nebo mimořádná sleva je vázaná na jméno účastníka a termín pobytu. Při změně účastníka nebo termínu pobytu bude sleva za včasný nákup nebo mimořádná sleva odebrána.

Slevy pro děti

dítě do 2 let bez nároku na služby - ZDARMA, osoba na přistýlce - ZDARMA.

Výhody a benefity

při zakoupení pobytu na min. 7 nocí v termínech pobytů do 17.6. a od 9.9. cena pobytu zahrnuje mimořádnou slevu 15 % - nelze kombinovat se slevou za včasný nákup.

Cena zahrnuje

ubytování na vybraný počet nocí, spotřebu vody a energie, používání kuchyňského vybavení, výměnu ložního prádla 1x týdně.

Volitelné doplatky

Možnost dokoupení: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu. Na vyžádání: pobyt se psem - cca 8 EUR/den, dětská postýlka - cca 5 EUR/den.

Individuální storno podmínky

U rezervací pobytů se slevou za včasný nákup nebo s mimořádnou slevou není možné následně provést změnu termínu, osoby či objednaných služeb. V případě provedení změny nebude na změněnou rezervaci přiznána původně poskytnutá sleva.

Cena zahrnuje:

ubytování na vybraný počet nocí, spotřebu vody a energie, používání kuchyňského vybavení, výměnu ložního prádla 1x týdně.

Cena nezahrnuje:

Možnost dokoupení: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu. Na vyžádání: pobyt se psem - cca 8 EUR/den, dětská postýlka - cca 5 EUR/den.

Kemp Baško Polje - Chorvatsko Hotel

Kemp Baško Polje 6.9. - 12.9.

6.9. - 12.9.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
3 906 Kč

Dovolená Chorvatsko First Minute 2023 v lokalitě Makarská riviéra, v resortu Makarska, Kemp Baško Polje, v Kemp Baško Polje, ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 6. září 2023 a návratem/příjezdem: úterý 12. září 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 94 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 3906,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Chorvatska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Chorvatsko hotel, pobytové zájezdy, u moře. Průměrné hodnocení Kemp Baško Polje je 80 % podle referencí od 59 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Kemp Baško Polje - Chorvatsko Hotel

Kemp Baško Polje 9.9. - 14.9.

9.9. - 14.9.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
2 821 Kč

Rekreace na dovolené v Chorvatsku v letovisku Makarská riviéra, v oblasti Makarska, Kemp Baško Polje, v ubytovacím zařízení Kemp Baško Polje , v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od soboty 9. září do čtvrtka 14. září 2023. Doprava s příjezdem na místo za 97 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Kemp Baško Polje levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 2821,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Chorvatsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Chorvatsko hotel, podzim 2023, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 59 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 80 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Kemp Baško Polje - Chorvatsko Hotel

Kemp Baško Polje 10.9. - 14.9.

10.9. - 14.9.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
2 858 Kč
2 772 Kč

Dovolená Chorvatsko First Minute 2023 v lokalitě Makarská riviéra, v resortu Makarska, Kemp Baško Polje, v Kemp Baško Polje, ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 10. září 2023 a návratem/příjezdem: čtvrtek 14. září 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 98 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 3 % je nyní aktuálně v ceně 2772,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Chorvatska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Chorvatsko hotel, pobytové zájezdy, u moře. Průměrné hodnocení Kemp Baško Polje je 80 % podle referencí od 59 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Kemp Baško Polje - Chorvatsko Hotel

Kemp Baško Polje 12.9. - 16.9.

12.9. - 16.9.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
2 858 Kč
2 772 Kč

Rekreace na dovolené v Chorvatsku v letovisku Makarská riviéra, v oblasti Makarska, Kemp Baško Polje, v ubytovacím zařízení Kemp Baško Polje , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od úterý 12. září do soboty 16. září 2023. Doprava s příjezdem na místo za 100 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Kemp Baško Polje levně se slevou 3 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 2772,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Chorvatsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Chorvatsko hotel, podzim 2023, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 59 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 80 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Kemp Baško Polje - Chorvatsko Hotel

Kemp Baško Polje 15.9. - 19.9.

15.9. - 19.9.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
2 858 Kč
2 772 Kč

Dovolená Chorvatsko First Minute 2023 v lokalitě Makarská riviéra, v resortu Makarska, Kemp Baško Polje, v Kemp Baško Polje, ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 15. září 2023 a návratem/příjezdem: úterý 19. září 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 103 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 3 % je nyní aktuálně v ceně 2772,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Chorvatska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Chorvatsko hotel, pobytové zájezdy, u moře. Průměrné hodnocení Kemp Baško Polje je 80 % podle referencí od 59 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Kemp Baško Polje - Chorvatsko Hotel

Kemp Baško Polje 16.9. - 19.9.

16.9. - 19.9.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
1 581 Kč

Rekreace na dovolené v Chorvatsku v letovisku Makarská riviéra, v oblasti Makarska, Kemp Baško Polje, v ubytovacím zařízení Kemp Baško Polje , v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od soboty 16. září do úterý 19. září 2023. Doprava s příjezdem na místo za 104 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Kemp Baško Polje levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 1581,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Chorvatsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Chorvatsko hotel, podzim 2023, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 59 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 80 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Kemp Baško Polje - Chorvatsko Hotel

Kemp Baško Polje 20.9. - 24.9.

20.9. - 24.9.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
2 858 Kč
2 772 Kč

Dovolená Chorvatsko First Minute 2023 v lokalitě Makarská riviéra, v resortu Makarska, Kemp Baško Polje, v Kemp Baško Polje, ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 20. září 2023 a návratem/příjezdem: neděle 24. září 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 108 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 3 % je nyní aktuálně v ceně 2772,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Chorvatska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Chorvatsko hotel, pobytové zájezdy, u moře. Průměrné hodnocení Kemp Baško Polje je 80 % podle referencí od 59 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Kemp Baško Polje - Chorvatsko Hotel

Kemp Baško Polje 23.9. - 29.9.

23.9. - 29.9.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
2 591 Kč

Rekreace na dovolené v Chorvatsku v letovisku Makarská riviéra, v oblasti Makarska, Kemp Baško Polje, v ubytovacím zařízení Kemp Baško Polje , v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od soboty 23. září do pátku 29. září 2023. Doprava s příjezdem na místo za 111 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Kemp Baško Polje levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 2591,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Chorvatsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Chorvatsko hotel, podzim 2023, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 59 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 80 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Kemp Baško Polje - Chorvatsko Hotel

Kemp Baško Polje 23.9. - 3.10.

23.9. - 3.10.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
4 243 Kč

Dovolená Chorvatsko First Minute 2023 v lokalitě Makarská riviéra, v resortu Makarska, Kemp Baško Polje, v Kemp Baško Polje, ubytováním, v délce 11 dní, 10 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 23. září 2023 a návratem/příjezdem: úterý 3. říjen 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 111 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 4243,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Chorvatska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Chorvatsko hotel, pobytové zájezdy, u moře. Průměrné hodnocení Kemp Baško Polje je 80 % podle referencí od 59 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Všechny termíny


Na této stránce naleznete: Kemp Baško Polje v Chorvatsku v letovisku Makarska - pobyty s garancí nejnižší ceny. Ubytování v Kemp Baško Polje se stravou formou: bez stravy. Výhodná nabídka ubytování v Chorvatsku v letovisku Makarska. Dovolená Kemp Baško Polje - Chorvatsko 2023. Kemp Baško Polje.

Základní informace o Chorvatsku

Chorvatsko, dříve nazývané také Jugoslávie, leží mezi střední Evropou a Středomořím s rozlohou 56 538 km² a přibližně 1200 ostrovy a ostrůvky, přičemž největším z nich je ostrov Krk. Chorvatsko bylo a stále je hojně navštěvováno turisty a zejména u nás patří mezi nejoblíbenější cíle naší dovolené 2023. Vyhledáváno je nejen pro svá krásná pobřeží s písečnými plážemi, ale také pro své jeskyně (oblíbenou je například Modrá jeskyně na ostrůvku Biševo), malebné zátoky a architektonické skvosty v historických městech jako je například Rovinj, Plitvice, Dubrovník, Kornati a mnohá další.

Podnebí v Chorvatsku

Nejlepším obdobím pro Vaši dovolenou 2023 v Chorvatsku je hlavně období od dubna do října, přičemž na jaře je moře v Chorvatsku ještě relativně studené, zato tamní příroda Vám ukáže svou nejkrásnější tvář. Oproti tomu v září bývá moře ještě dost teplé na koupání a teplota vzduchu je ideální pro cestování bez hlavního náporu turistů. Také většina ubytovacích zařízení má do konce měsíce září ještě otevřeno a poskytuje návštěvníkům často lákavé mimosezónní slevy.

Cestování po Chorvatsku

Pokud se rozhodnete vydat na dovolenou do Chorvatska letecky, zajišťují letecký provoz s Českou Republikou mnohé letecké společnosti, oproti tomu doprava vlakem je více problematičtější ve vnitrozemí Chorvatska, kde je ještě železniční síť mnohdy zastaralá. Z České Republiky Vás však do této země doveze pohodlný Jadran express. Autobusem je cesta do Chorvatska cenově i časově nejvýhodnější, nezvolíte-li individuální cestu. Vydáte-li se do Chorvatska autem, musíte při jízdě po dálnicích počítat s mýtem a s poplatky. Pokud upřednostníte půjčení auta v Chorvatsku, máte tak možnost ve všech turistických střediscích a městech.

Možnosti ubytování v Chorvatsku

Rozhodnete-li se ubytovat v Chorvatsku v soukromí, můžete narazit na příjemná místa, kde nebudete namačkáni na přeplněných plážích a kde si na své dovolené v roce 2023 užijete dostatek zaslouženého klidu. Na své si přijdou nejen senioři, ale také rodiny s dětmi. Za ubytovací zařízení si můžete zvolit například apartmány, které jsou kategorizovány jako hotely, avšak o něco levnější, přičemž tyto vily, či bungalovy jsou nejčastějším hotelovým typem v Chorvatsku. Co se týče kempů, tak mají v Chorvatsku většinou dobrou úroveň a jsou umístěny v příjemném přírodním prostředí.

Chorvatsko - informace

Chorvatsko je nejoblíbenější destinace českých turistů 2023. Stačí překonat hranici cca 700 kilometrů, která trvá autem přibližně půl dne a ocitnete se v krásné přírodě u čistého moře. Do Chorvatska je možno jet také autokarem - autobusem nebo letět letadlem. Autobus je dobrá volba, pro ty kteří chtějí ušetřit, díky cestě letadlem si však užijete více moře, protože nestrávíte tolik času na cestě. Oblíbené ubytování v Chorvatsku je v soukromí nebo v kempech, ale můžete zkusit třeba také ubytování na lodi. V letním období panuje v Chorvatsku příjemné středomořské klima s teplotami vzduchu kolem 28°C a moře až 26 °C.

Zajímavá místa v Chorvatsku

Biograd na Moru

Biograd na Moru bylo kdysi významným městem, kde sídlili chorvatští králové a zejm. v 11.- 12.stol. dosáhlo svého rozkvětu, poté bylo napadeno Benátčany a o několik století (roku 1646) Turky, z čehož se již město nikdy zcela nevzpamatovalo. Dnes je Biograd živým letoviskem, kde můžete navštívit např. zajímavé vlastvědné muzeum, či zdejší barokní kostel sv. Anastázie.

Plitvická jezera

Plitvice patří mezi nejkrásnější národní parky v Chorvatsku. Těchto 16 jezer, jež jsou k sobě navzájem spojeny zhruba 90ti vodopády jsou zapsány v seznamu UNESCO a patří mezi nejcenější přírodní hodnoty ve světovém měřítku. Turisté je mohou navštivit formou organizovaného výletu nebo autem po dálnici, jež vede do Splitu odbočkou, která není delší jak 40 km.

Primošten je vyhledávaným letoviskem, které poskytuje svým návštěvníkům dobré koupání i potápění. V tomto malebném historickém městečku se také nachází jedno z nejkrásnějších kotvišť na Jadranu. Ubytovat se můžete v apartmánech přímo v Primoštenu, odkud je to velice blízko na krásnou oblázkovou pláž s výhledem na okolní ostrůvky porostlých olivovníky.

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Chorvatsku? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Chorvatsku. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Chorvatsku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v Chorvatsku podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou v Chorvatsku jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Chorvatsko 2023, Chorvatsko Invia, Chorvatsko dovolená, Chorvatsko ubytování, atd.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Chorvatsko-lastminute.cz 2023, všechna práva vyhrazena.